Rabka-Zdrój

Rabka Zdrój Park Zdrojowy

Zapraszamy do górskiego uzdrowiska...

Ze względu na swój doskonały klimat Rabka, to przede wszystkim uzdrowisko, gdzie od lat przyjeżdżają kuracjusze wymagający profesjonalnej opieki na najwyższym poziomie. Niedaleko naszej Willi znajdują się liczne uzdrowiskowe atrakcje: piękny Park Zdrojowy z placem zabaw i kortem tenisowym, Tężnia solankowa, fontanny. Mieszczący się nieopodal Parku Zdrojowego Amfiteatr jest miejscem, gdzie odbywają się różne koncerty, festiwale i występy zespołów regionalnych. A na naszych najmłodszych gości czeka ze swym świetnym repertuarem Teatr Lalek "Rabcio" oraz "Rabkoland"- Park Rozrywki i Edukacji, gdzie radośnie spędzać czas mogą nie tylko dzieci, ale i dorośli.

Rabka gwarantuje nie tylko wypoczynek i regenerację sił witalnych w otoczeniu przyrody, ale stanowi jednocześnie idealną bazę wypadową na piesze lub rowerowe wycieczki górskie. Tuż przy Willi do Słońca przebiega szlak zielony na Luboń Wielki, biegną również malownicze ścieżki na wzgórza Bani i Grzebienia czy ścieżka na Wieżę Widokową skąd podziwiać można przepiękne górskie widoki.

Narciarze mają fantastyczne możliwosci doskonalenia swoich umiejętności albo na pobliskich wyciągach: Maciejowa, Polczakówka czy U Żura. Mogą również planować dalsze wypady na narty np. na Kotelnicę w Białce Tatrzańskiej. Ośrodki zimowe mają nie tylko świetnie przygotowane trasy zjazdowe, ale prowadzą również szkółki dla początkujących narciarzy i gwarantują profesjonalną kadrę instruktorską. Oddalone o niecałą godzine jazdy samochodem baseny termalne w Bukowinie, Białce Tatrzańskiej czy niedalekich Szaflarach są doskonałym miejscem wypoczynku i relaksu dla całej rodziny.

Rabka-Zdrój wirtualny spacer

Zaplanuj wycieczkę po Rabce-Zdroju już dziś! Kliknij na poniższy baner aby przenieść się do wirtualnego spaceru po Rabce.

Rabka Zdrój Wirtualny Spacer